V tomto moderním loftu najdete spoustu světla, málo dveří a ložnici na místě, které byste si (asi) nevybrali

Related Articles

Čtyřčlenná rodina, kterou tvoří i dvě malé ratolesti, našla před čtyřmi lety v této krásné nemovitosti přechodný domov. Jeho atmosféru si však zamilovali natolik, že se vynořila otázka – zůstat nebo jít podle plánu a posunout se dál?

Rozloha: 120 m2, 3 + kk

Mia, majitelka této zajímavé nemovitosti, má vášeň pro umění. Právě ta tedy stála za volbou její profesní dráhy. Manžel Alfréd má zase povolání založené o něco více na racionalitě, je úspěšný podnikatel.

Nejen ojedinělá křestní jména, zajímavý životní styl, ale také poměrně netradiční bydlení k jejich osobnostem prostě patří.

Třípokojový loft o rozloze více než 100 m2 přímo v hlavním městě je snem nejednoho z nás. Pro manželský pár – Miu a Alfréda – však nešlo o splnění jejich snu.

loftový interiér s okny od podlahy po strop, s dřevěnými pergolovými prvky, které oddělují jednotlivé denní zóny, světlou sedačkou a jídelním stolem s čalouněnými židlemi
Jídelna je součástí otevřené denní zóny. Velmi vkusně a prakticky vymezuje a zároveň vizuálně odděluje kuchyni od obývacího pokoje, protože stojí přesně mezi nimi. V epicentru denního prostoru. Zdroj: Kristýna Toroková
Možná budete překvapeni, ale dvojice spolu s jejich dětmi preferuje harmonický život bez stresu, v pomalejším tempu a v ústraní – ve vlastním domku obklopeném přírodou nedaleko Bratislavy. Nemovitost ve městě však v jisté etapě života pro ně představovala nutnost vzhledem k poměrně malé děti a pracovní povinnosti.

Patterned pouf, wooden chair and table on carpet in modern flat interior with settee against the wall with posters

„Tuto nemovitost majitelé koupili ve stavu holobytu. Čerstvě dostavěný, ještě voněl novotou, dokonce bez vrchního podlaží,“ říká na úvod designérka a realitní makléřka Erika Mikulec Sivá z M Grey reality.

Popular Articles