Date:

Kvalitní pohovka a další nábytek do obývacího pokoje i ložnice

Related Articles

Je vaše domácnost příliš malá na to, abyste měli jak dětský pokoj, tak i samostatnou ložnici i obývací pokoj? V tom případě jistě bojujete s místem, kterého je nedostatek a k přespávání používáte právě pohovku v obývacím pokoji. Pokud je zde pohovka dlouho, je pravděpodobně na vytížených místech proležená a komfort při spánku není vysoký. Italské sedačky však nabízí takové, které v sobě mají zabudovanou matraci a spánek na nich se dá přirovnat ke spánku na klasické posteli. Co dalšího nabízí?

Užijte si kvalitního spánku na sedačce

Pohodlné sedačky Alterego Divani se zabudovanými matracemi jsou sedačky na každodenní spaní. Kloubí komfort s kvalitou, která je navíc doplněna krásným vzhledem. Tyto sedačky jsou snadno a rychle rozložitelné. Nezaberou téměř žádný čas a zvládnete to bez pomoci druhé osoby.

Rozkládací sedačky pro každodenní spaní jsou navíc vybaveny částečně nebo plně snímatelnými potahy, díky kterým je jejich údržba rychlá a snadná. Potahy jednoduše sejměte a vložte je do pračky na šetrný režim s teplotou 30 °C. Jakmile je vysušíte, nic vám nebrání je na sedačku zase nasadit a užívat si čistoty v průběhu dne i noci.

Pohodlí v ložnici

Pokud se však místem v domě nebo bytě netrávíte, a nejen pro děti, ale i pro sebe máte ložnici, moderní postele jsou přesně tím, co vás uspokojí. Můžete se rozhodnout, zda si pořídíte postel ze dřeva nebo takovou, která je opatřena čalounickým materiálem ve zvolené barvě.

K modernímu světu dále patří různé vychytávky, a tak i moderní postel může být vybavena roštem s možností elektronického polohování, se zabudovaným osvětlením anebo prostorem pro odkládání věcí po bocích postele.

Další nábytkové doplňky

Pro výbavu své domácnosti můžete v neposlední řadě využít také designová křesla v mnoha barvách. Pokud byste však v oblasti křesel raději šli trochu atypickým způsobem, prohlédněte si je v sekci zámecký nábytek, kde jsou kromě křesel k dostání také repliky starožitných komod, skříní nebo konferenčních stolků.

Vybírejte na IBA Nábytek, kvalitou ani zpracováním rozhodně nebudete zklamáni.

Previous articleJežek

Popular Articles