Date:

Share:

Dnes je snadné zajistit nezávislý zdroj tepla světla za každých okolností

Related Articles

Vzhledem k rostoucím cenám energií mnozí lidé chtějí mít samostatné, rezervní vytápění. Spotřebič na tuhé palivo krb nebo kamna, nepotřebuje ke svému provozu ani plyn ani elektrickou energii. Nezávislý zdroj tepla je devizou výrazně zvyšující hodnotu stavby ale také, a to především zvyšující kvalitu a bezpečnost bydlení.

My doporučujeme krbová kamna Schiedel SARGAS, s možností napojení komína Schiedel PERMETER Smooth Air, který nejen odvádí spaliny, ale také zajišťuje přívod vzduchu. Jsou vhodné i pro těsné domy, neboť je zaručena jejich těsnost a bezproblémová spolupráce s větráním – rekuperací. Krbová kamna Schiedel SARGAS, je také samozřejmě možné napojit například na komínové těleso Schiedel UNI Smart, které také dokáže přivést vzduch k hoření a tudíž se zachová těsnost stavby a dostatek vzduchu pro uživatele domu.

Kitchen black minimalistic interior with table chair lamp marble floor concrete wall. 3d render illustration mock up.

Designová krbová kamna Schiedel MIMAS zaujmou štíhlým, vyšším vzhledem, stejně jako v případě krbových kamen SARGAS je možnost vyústění kouřovodu nejen nahoru, přímo komínem, ale také samostatně kouřovodem v zadní části. Vzduch na hoření v tomto případě také je přiváděn v zadní části spotřebiče.

Popular Articles