Date:

Share:

Pálená taška pro dům v jižanském stylu

Related Articles

Pálená taška pro dům v jižanském stylu Zdroj: Wienerberger s.r.o.
Skvělou volbu estetického a trvanlivého materiálu na střechu rodinného domu představuje keramická krytina. Použijte pálené tašky na moderní novostavbu, ale neokoukaný vzhled díky nim získají i rekonstruované domy.

Moderní pálené tašky Tondach jsou velmi odolné, vytvářejí příznivé vnitřní mikroklima a jejich životnost je více než 100 let, a to bez jakékoli údržby. Navíc jsou stálobarevné, takže ani po letech nevyblednou.

Taška s možností posuvu

Spojení funkčnosti a atraktivního designu přináší pálená taška Mediteran Plus. Její charakteristickým znakem je výrazná vysoká vlna typická pro středomořskou oblast. Střecha s jižanským nádechem však zaujme iv našich zeměpisných šířkách.

Keramické tašky Tondach Mediteran Plus
Zdroj: Wienerberger s.r.o.
Keramická taška Tondach Mediteran Plus je nyní dostupná skladem. Nechte si vypracovat výpočet spotřeby a cenovou nabídku zdarma.

Roofers installing new roof on house

Posuvná taška se spojitým systémem hlavových a bočních drážek zaručuje vynikající ochranu proti různým povětrnostním vlivům a bezpečný odvod vody ze střechy. Je vhodná pro nízké sklony od 22°, s doplňkovou hydroizolační vrstvou již od 10°.

Možnost posunu tašky až o 3 cm usnadňuje montáž, šetří řezivo i materiál. Mediteran Plus je k dostání ve 3 povrchových úpravách – engoba matná bronz, engoba matná patina a engoba matná písková antik. Na tašku můžete získat záruku až 33 let.

Popular Articles