Date:

3 skvělé tipy na dárky, které potěší vaši přítelkyni!

Related Articles

Blíží se Vánoce, narozeniny či společné výročí a vy se zase chytáte za hlavu, protože nevíte, co své drahé polovičce věnovat za dárek? Zkuste se pohodlně usadit a zamyslet se – pomůžeme vám udělat si takový menší brainstorming!

Klasika, kterou nic nepokazíte

Pokud se jedná o jmeniny, většina lidí je nijak honosně neslaví. Stačí tedy menší dárek – třeba kosmetický balíček. Nejprve si však zjistěte, jaký druh kosmetiky vaše přítelkyně nejraději používá. Kosmetika pro ženy je super univerzální dárek, ale i ten je potřeba vybírat s rozvahou. Nepouštějte se do ničeho složitého – make-up, vůně či denní krém může být „tenký led“. Raději zvolte třeba sadu do koupele nebo tělové mléko.

Praktické dárky

Mezi praktické dárky patří třeba dárky do domácnosti, dárky pro ženy na zahradu, nové nářadí pro muže do dílny nebo vybavení na zimní sezonu. V tomto případě je však potřeba darovat dva dárky – jeden praktický, který se bude ženě (a možná i vám) hodit. Ten druhý by měl být „něco navíc“, co bude vyjadřovat vaši sounáležitost s vaší přítelkyní. Skvěle se například hodí malý šperk, přívěsek nebo nějaký ten nový doplněk. Jedná se o narozeniny? Pak rozhodně nezapomeňte na květiny. Opět ale zapřemýšlejte, jaké květiny má vaše drahá polovička ráda a podle toho vybírejte druh kytice.

Žhavé dárky

Chcete si některý z večerů trochu okořenit? Vyberte dárek, který bude tak trochu pro oba – ano, řeč je o nějakém tom lechtivém dárečku. Pokud přemýšlíte o nějaké té erotické legrácce, směle do toho. Nemusí se jednat o drahý nákup v sexshopu, ale existují i levné erotické pomůcky – drobnosti. Co takhle podprsenku z bonbonů, hřejivý lubrikační gel nebo vibrační kroužek? Parádní hračky, se kterými si vzájemně užijete spoustu zábavy.

V tomto případě je však potřeba dodržet jednu zásadu – tyto dárky své polovičce vždycky darujte v soukromí, abyste ji nedostali do nepříjemných rozpaků. Druhou výhodou „soukromého přání“ je, že spolu můžete dáreček rovnou vyzkoušet!

Popular Articles