Date:

Share:

Špatně se vám vstává z postele? Řešením je vyvýšená postel z masivu

Related Articles

Jak plyne čas, a my stárneme, může se nám začít stávat, že se nám hůře stává z míst, která mají hluboký sed. To znamená z nízkých gaučů, křesel, také z nízkých židlí, tzv. štokrle, nebo třeba z postele. I ti, kteří prodělali úraz či operaci své klouby nebo bolestivé šlach a svaly často „cítí“. Proto si někdy pořizují vyšší barové stoly a barové židle, protože tady je právě sedění hezky výš. 

Vyvýšená postel z masivu za nízkou cenu

Oblíbená je nejen mezi staršími lidmi vyvýšená masivní postel Euro 180 x 200 cm včetně roštu. Za cenu od 3 699 Kč si ji můžete koupit na sg-nabytek.cz hned ve čtyřech barevných variantách, a to ořech, olše, dub a borovice. Cena je teď nižší o 1 295 Kč, což je 25 %. V ceně postele je již zahrnut i rošt, což u postelí dnes už nebývá zvykem. Pokud si vyberete jednoduchou, elegantní barvu borovice, nezaplatíte nic navíc. 

Postel je vyrobena z masivní borovice, má vysokou životnost, je stabilní, ručně mořená a lakovaná ekologickým lakem. Rošt postele tvoří 12 příček, jež jsou spojeny textilií. Hloubka pro uložení matrace je 6 cm, ani vyšší matrace vám nebude vyskakovat. Můžete si doobjednat i úložný prostor pod tuto postel. Stačí oslovit e-shop. Postel je velmi dobře hodnocena, získala zatím 4,4 * z pěti možných a hodnotilo 19 uživatelů. 

Pohodlné vstávání z křesla „ušák“

Také populární křesla „ušák“ jsou mnohdy vyrobena tak, že se z nich velmi dobře vstává. Když si vyberete tvrdší typ, do něhož se nezaboříte, bude se vám výborně sedět i vstávat. Nechybí pohodlné područky, boční opěrky hlavy, proto jsou tato křesla tak oblíbená pro chvíle relaxace, sledování TV, čtení i třeba pletení. 

Podívejte se i na kancelářské židle a křesla, kuchyňské linky, nábytek do koupelny, do obývacího pokoje, jídelny nebo třeba předsíně. Vše je zde levné a kvalitní. Budete jistě spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi. 

Popular Articles